Uitslagen Opende 17-06-2011 en 18-06-2011

Wedstrijd te: Opende         Datum: 17-6-2011          
Soort Wedstrijd: Jeugd-Nationaal Grasbaan         Klasse: Runnerup ST 1          
                     
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series           NK
        1e 2e   totaal B A pnt
1 40 Leroy van de Weerd Wolvega 7 9   16   1 20
2 8 Ruben de Jong Koudum 8 9   17   2 19
3 7 Richard Dol Oldeholtpade 9 8   17   3 18
4 37 Thomas Put Joure 5 7   12   4 17
5 32 Benny van der Kooi Noardburgum x 6   6 1 5 16
6 38 Johan Berndt Stadskanaal 6 8   14   6 15
7 23 Geert Jan Buirma Groningen 9 6   15   7 14
8 17 Janco de Jong Oudehaske 5 4   9 2 8 13
9 41 Jetze Valkema Joure 8 7   15   9 12
10 33 Geert Jan Ruiter Bantega 7 4   11   10 11
11 19 Stefan Damhuis Streenwijkerwold 4 3   7 3   10
12 29 Marco Veensma Stiens 3 2   5 4   9
13 39 Wilco Elzinga Surhuizum 4 5   9 5   8
14 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 1 2   3 6   7
15 20 Marco Dijkstra Ijlst 3 1   4 7   6
16 21 Haye Dijkstra Ijlst 2 0   2 8   5
17 44 Wiemer Borger Groningen 6 5   11 9   4
18 28 Wouter de Jong Buitenpost x 3   3 10   3
19 26 Jeroen Huiskes Joure 2 0   2     2
20 42 Ruurd de Vries Opende x 1   1     1
Wedstrijd te: Opende           Datum: 17-6-2011          
Soort Wedstrijd: Jeugd-Nationaal Grasbaan           Klasse: 125cc Jeugd          
                       
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series             NK
        1e 2e   totaal   A   pnt
1 6 Ruben Guikema Groningen 7 6   13   1   20
2 1 Mark Helmhout Zwaagwesteinde 6 7   13   2   19
3 3 Remon Meeters Groningen 5 7   12   3   18
4 20 Rick Douma Opende 4 5   9   4   17
5 12 Richard Ijbema Opende x 6   6   5   16
6 24 Jorn van der Velde Opende 4 5   9   6   15
7 11 Aron Schokker De Blesse 3 2   5   7   14
8 19 Benno Kies Smilde 2 3   5   8   13
9 18 Annelies Veensma Stiens 2 4   6   9   12
10 4 Hessel de Ree Sint Nicolaasga 3 x   3   10   11
11 22 Johannes Smit Eenrum 1 1   2       10
Wedstrijd te: Opende           Datum: 17-6-2011        
Soort Wedstrijd: Jeugd-Nationaal Grasbaan           Klasse: 85cc        
                     
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in  Manches           NK
        1e 2e 3e totaal     pnt
1 2 Joey van Kammen Opende 8 8 8 24     20
2 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 7 5 19     19
3 19 Arnee Elsinga Sint Johannesga 6 6 6 18     18
4 6 Anne Bos Harkema 5 x 7 12     17
5 22 Jelmer de Ree Tjerkgaast 4 5 3 12     16
6 7 Dylan Bergkamp Musselkanaal 2 3 4 9     15
7 14 Michiel Knap Leek 3 4 2 9     14
8 21 Michel Bakker Langelille 1 2 1 4     13
9 11 Wesley Wierema Aduard 0 1 0 1     12
Wedstrijd te: Opende         Datum: 18-6-2011              
Soort Wedstrijd: ONK Grasbaan         Klasse:  Shortrack ST 1              
                         
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series             NK  
        1e 2e 3e   totaal A   pnt  
1 3 Sytze Hilliger Ferwert 7 11 11   29 1   20  
2 1 Andries fabriek Jubbega 11 10 8   29 2   19  
3 5 Maikel Dijkstra Joure 6 9 9   24 3   18  
4 6 Reinse de Jong Oudehaske 2 3 5   10 4   17  
5 24 Mark van Dellen Groningen 8 8 7   23 5   16  
6 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 6 6   21 6   15  
7 18 Wybe Valkema Joure 10 4 10   24 7   14  
8 12 Enne Sjoerd Alta Joure 4 7 3   14 8   13  
9 10 Dirk Werkman Hemelum 5 1 4   10     12  
10 40 Leroy van de Weerd Wolvega 3 5 2   10     11  
11 25 Chritsiaan Schoo Sneek 1 2 1   4     10  
12 4 Berry de Vos Groningen x x x   0        
                         
Wedstrijd te: Opende         Datum: 18-6-2011            
Soort Wedstrijd: ONK Grasbaan         Klasse: Specials Nationaal            
                       
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series           NK  
        1e 2e   totaal B A pnt  
1 2 Lars Zandvliet Mussel 4 5   9   1 20  
2 17 Raymon Woortman Tytsjerk 5 4   9   2 19  
3 5 Bertjan Bos Stadskanaal 3 5   8   3 18  
4 18 Hylke Dijkema Beilen 5 3   8   4 17  
5 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 2 4   6 2 5 16  
6 7 Siebe van Dekken Oldeberkoop 2 3   5 1 6 15  
7 11 Jan-Heije Wubs Stadskanaal 1 2   3 3   14  
8 6 Nico Eijbergen Bovensmilde 4 2   6 4   13  
9 3 Andy ter Schuur Sneek 3 0   3 5   12  
10 14 Manuel Wesley Hamminga Geesbrug 0 1   1 6   11  
11 19 Kasper Woudberg Stadskanaal 1 0   1     10  
12 9 Hendrik Hamstra Opende x 1   1     9  
                       
Wedstrijd te: Opende 
          Datum: 18-6-2011          
Soort Wedstrijd: ONK Grasbaan           Klasse: Zijspannen          
                       
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series           NK  
        1e 2e 3e totaal B A pnt.  
1 1 William Matthijssen/Nathalie Matthijssen Annen 5 5 5 15     20  
2 2 Mark Detz/Bonita van Dijk Groningen 5 4 3 12     19  
3 4 Philip Wierenga/Hessel Auwema Wehe den Hoorn 3 5 2 10     18  
4 9 Nick Radley/ Adam Yong Engeland 2 4 4 10     17  
5 7 Sven Holstein/Dennis Eefsting Zuidbroek 4 x 5 9 1   16  
6 17 Cristoph Grenier/Gerben Sanders Artiques de Lussac 4 3 3 10 2   15  
7 8 Stefan Radtke/Christoph Schwab Duitsland 1 3 4 8 3   14  
8 16 Andrew Kerrison/Laura Kerrison Luton Beds 3 2 2 7 4   13  
9 15 Joshua Goodwin/Henk Auwema Tonbridge 1 2 0 3 5   12  
10 10 Tommy Heia/Anders Langgard Noorwegen 2 1 0 3 6   11  
11 11 Gary Southgate/Liam Brown Huntingdon 0 1 1 2     10  
12 6 Jojo van der Werff/Erik van Dijk Groningen 0 0 1 1     9  
                       

 

DAGINDELING Opende 17-6-2011                            
                             
wedstrijd     startplaats         S         startplaats  
nr klasse heatindeling 1 2 3 4 5   6 7 8 9 10  
21 65cc B-Finale     15 9 7   22 12 17      
22 ST 2 C-Finale     43 36 41   38 42 33      
23 ST 2 B-Finale 22 47 21 11 31   19 46 28 45 26  
24 ST 1 B-Finale 44 17 39 19 32   29 20 28 27 21  
                             
25 65cc A-Finale 2 23 18 6 3   20 16 21      
26 85cc 3e Manche 2 11 21 14 19   7 22 12 6    
27 125cc jeugd A-Finale 6 1 3 20 24   12 18 11 19 4  
28 Powergirls A-Finale 1 16 11 10 5 18 15 3 6 7 2  
29 ST 2 A-Finale 39 34 48 30 27   23 8 25      
30 ST 1 A-Finale 7 8 40 23 41   38 37 33      
                             

 

 

Wedstrijd te: Opende         Datum: 17-6-2011              
Soort Wedstrijd: Jeugd-Nationaal Grasbaan         Klasse: Follow-up St 2              
                         
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series             NK  
        1e 2e   totaal C B A PNT  
1 47 Pascal Swart Groningen 5 6   11   1 1 20  
2 34 Mark Helmhout Zwaagwesteinde 9 9   18     2 19  
3 27 Evert van Til Harkema 7 8   15     3 18  
4 39 Tony Roelsma Ureterp 9 9   18     4 17  
5 30 Joery de Vries Drachten 8 7   15     5 16  
6 8 Harriet Zwiers Koekange 6 8   14     6 15  
7 25 Jasper Drijfhout Feerwerd 8 5   13     7 14  
8 23 kevin Korte Oude Pekela 7 8   15     8 13  
9 48 Richard Ijbema Opende 7 9   16     9 12  
10 11 Cyriel van Steden Witte Paarden 4 5   9   2 10 11  
11 21 Martin Schreijer Siddeburen 6 4   10   3   10  
12 22 Reitse Put Joure 5 7   12   4   9  
13 19 Arjan de Jong Steggerda 2 6   8   5   8  
14 31 Sven van Geffen Drachten 4 5   9   6   7  
15 45 Johannes Dupon Twijzel 3 3   6   7   6  
16 28 Leon Oosterloo Heerenveen 2 4   6   8   5  
17 26 Wietske de Jong Surhuisterveen 2 3   5   9   4  
18 46 Roy Klaassens Stadskanaal x 6   6   10   3  
19 43 Priscilla Wolgen Ter Apel 4 1   5 1     2  
20 41 Geert Krol Minnertsga 1 3   4 2     1  
21 36 Henri Schra Staphorst 3 2   5 3        
22 38 Froukje Helmhout Zwaagwesteinde 1 2   3 4        
23 42 Jacqueline Mulder Beilen 1 x   1 5        
24 33 Hessel de Ree Sint Nocolaasga x x   0 6        
                         

 

Wedstrijd te: Opende         Datum: 18-6-2011            
Soort Wedstrijd: ONK Grasbaan          Klasse: Shorttrack St 2            
                       
Plaats rijnr naam woonplaats Punten in series           NK  
        1e 2e 3e totaal A   pnt  
1 5 Gert-Jan Valk Daarle 5 10 10 25 1   20  
2 2 Frank Hamming De Groeve 9 8 8 25 2   19  
3 1 Erwin Mulder Koekange 4 9 7 20 3   18  
4 3 Ron wolting Beilen 7 6 11 24 4   17  
5 29 Ruben Guikema Groningen 11 4 9 24 5   16  
6 37 Remon Meeters Groningen 3 7 3 13 6   15  
7 39 Tony Roelsema Ureterp 8 3 6 17 7   14  
8 4 Johan van der Meij Hegebeintum 2 11 5 18 8   13  
9 8 Harriet Zwiers Koekange 10 0 2 12     12  
10 10 Roy Pasveer Steggerda x 5 4 9     11  
11 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 6 1 1 8     10  
12 6 Rindert Boonstra Noardburgum 1 2 0 3     9  
                     

 

 

Wedstrijd te:Opende           Datum: 17-6-2011          
Soort Wedstrijd: Jeugd - Nationaal Grasbaan           Klasse: 65cc          
                       
Plaats rijnr naam woonplaats Punten in Series             NK
        1e 2e     totaal B A pnt
1 2 Bonne van der Kooi Noardburgum 8 8     16   1 20
2 23 Oege de Haan Ureterp 6 8     14   2 19
3 6 Lazar de Vries Opende 4 7     11   3 18
4 3 Dave Meijerink Schuinesloot 4 6     10   4 17
5 20 Jelke Baarda Sint Nicolaasga 5 4     9   5 16
6 15 Robin de Haan Tzummarum 3 3     6 1 6 15
7 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 3 5     8   7 14
8 16 Sybe Grouwstra Suwald 2 6     8   8 13
9 7 William Kruit Emmer-Compascuum 1 2     3 2 9 12
10 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 7     14   10 11
11 9 Niek Hamminga Kropswolde 0 5     5 3   10
12 22 Meghan Bijl Oudehaske 2 1     3 4   9
13 12 Jelmer van't Hoeft Haulerwijk 1 0     1 5   8
14 17 Margriet Diever Wolvega x x     0 6    
Wedstrijd te: Opende           Datum: 17-6-2011      
Soort Wedstrijd: Jeugd-Nationaal Grasbaan           Klasse: Powergirls      
                   
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series         NK
        1e 2e tot   A pnt
1 1 Harriet Zwiers Koekange 7 7 14   1 20
2 16 Sylvana Postma Rijs 7 6 13   2 19
3 11 Jessica Elsinga Wolvega 6 5 11   3 18
4 3 Kelly Velda Groningen 5 x 5   4 17
5 10 Anderea de Vries Zwaagwesteinde 3 6 9   5 16
6 15 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 4 3 7   6 15
7 5 Annelies Veensma Stiens 4 5 9   7 14
8 2 Froukje Helmhout Zwaagwesteinde 2 1 3   8 13
9 6 Wietske de Jong Surhuisterveen 1 4 5   9 12
10 7 Priscilla Wolgen Ter Apel 2 3 5   10 11
11 14 Geke Dijkstra Ferwert 1 2 3     10
Wedstrijd te: Opende         Datum: 17-6-2011            
Soort Wedstrijd: Jeugd-Nationaal Grasbaan         Klasse: Follow-up St 2            
                       
Plaats Rijnr. Naam Woonplaats Punten in series             NK
        1e 2e   totaal C B A PNT
1 47 Pascal Swart Groningen 5 6   11   1 1 20
2 34 Mark Helmhout Zwaagwesteinde 9 9   18     2 19
3 27 Evert van Til Harkema 7 8   15     3 18
4 39 Tony Roelsma Ureterp 9 9   18     4 17
5 30 Joery de Vries Drachten 8 7   15     5 16
6 8 Harriet Zwiers Koekange 6 8   14     6 15
7 25 Jasper Drijfhout Feerwerd 8 5   13     7 14
8 23 kevin Korte Oude Pekela 7 8   15     8 13
9 48 Richard Ijbema Opende 7 9   16     9 12
10 11 Cyriel van Steden Witte Paarden 4 5   9   2 10 11
11 21 Martin Schreijer Siddeburen 6 4   10   3   10
12 22 Reitse Put Joure 5 7   12   4   9
13 19 Arjan de Jong Steggerda 2 6   8   5   8
14 31 Sven van Geffen Drachten 4 5   9   6   7
15 45 Johannes Dupon Twijzel 3 3   6   7   6
16 28 Leon Oosterloo Heerenveen 2 4   6   8   5
17 26 Wietske de Jong Surhuisterveen 2 3   5   9   4
18 46 Roy Klaassens Stadskanaal x 6   6   10   3
19 43 Priscilla Wolgen Ter Apel 4 1   5 1     2
20 41 Geert Krol Minnertsga 1 3   4 2     1
21 36 Henri Schra Staphorst 3 2   5 3      
22 38 Froukje Helmhout Zwaagwesteinde 1 2   3 4      
23 42 Jacqueline Mulder Beilen 1 x   1 5      
24 33 Hessel de Ree Sint Nocolaasga x x   0 6